Warsztaty Diagnostyki Samochodowej 14.09.2021

Warsztaty Diagnostyki Samochodowej dedykowane są dla wszystkich Uczniów i Studentów którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu diagnozowania pojazdów samochodowych. Każdy z uczestników, po wypełnieniu zgłoszenia i zakwalifikowaniu się, może przyjechać własnym autem.

Pod okiem pracowników Zakładu Mechaniki i Budowy Maszyn będziesz mógł przeprowadzić pełną diagnostykę komputerową z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury (np. dowiesz się czy Twoja sonda lambda jeszcze żyje).

A jeśli z Twoim samochodem wszystko jest OK, wspólnie możemy zmierzyć rzeczywistą moc silnika z wykorzystaniem hamowni podwoziowej.

A może posiadasz instalację gazową i czujesz wyraźny spadek mocy „na gazie”? Możesz sprawdzić różnicę mocy silnika dla wszystkich paliw.

Nie wiesz jak działa hamowania? Zapoznaj się z naszą hamowanią: https://www.youtube.com/watch?v=Cihp7ossS4k&ab_channel=MechanikaiBudowaMaszynPSWwBia%C5%82ejPodlaskiej

Link do zgłoszenia: https://forms.office.com/r/gcfiKizV8i

Po wypełnieniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy dokładną godzinę warsztatów. Czas warsztatów dla pojedynczej ekipy i ich auta to max. 30 min.

Ze względów na sytuację sanitarno-epidemiologiczną jednocześnie może uczestniczyć tylko jedna załoga.

Pamiętaj, kto pierwszy ten lepszy…